Skarbnica Narodowa – wiarygodne źródło numizmatów. Potwierdzają to opinie klientów!

Skarbnica Narodowa jest polskim dystrybutorem złotych i srebrnych monet oraz medali okolicznościowych. Spółka jest krajowym przedstawicielem międzynarodowej grupy Samlerhuset. Warto wiedzieć, dlaczego Skarbnica Narodowa cieszy się zaufaniem doświadczonych, jak i początkujących numizmatyków.

Uznanie klientów

Opinie o Skarbnicy Narodowej dowodzą, iż jest to jedno z najbardziej cenionych źródeł, z których można pozyskać unikatowe wyroby kolekcjonerskie. Z usług polskiego dystrybutora korzystają wieloletni pasjonaci numizmatyki, jak i osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z tą dziedziną. Klienci doceniają szybkość oraz jakość realizacji zamówień. Skarbnica Narodowa umożliwia również wybór dogodnej formy finalizacji transakcji. Przesyłka z konkretnym medalem lub monetą dociera szybko i w nienaruszonym stanie. Klienci zaznaczają, że bogactwo oferty pozwala wybrać zarówno interesujące okazy do gromadzonej kolekcji, jak i monety na oryginalny prezent dla ważnej osoby.

Ważne wydarzenia

Skarbnica Narodowa organizuje różnorodne wystawy gromadzące pasjonatów numizmatyki. Wśród nich warto wskazać m.in.:

  • pierwsze europejskie tournée legendarnego amerykańskiegoDouble Eagle w Muzeum Rzeźby im. X. Dunikowskiego we współpracy ze Smithsonian Institution w 2012 roku,
  • prezentację stukilogramowej złotej monety kanadyjskiejMaple Leaf w Muzeum Narodowym w Warszawie w 2013 r.,
  • wystawę kilkusetletnich okazów wydobytych z wraku statku Sao Jose.

Polski dystrybutor wydaje również magazyn „Monety i Historia”, którego celem jest popularyzacja dziejów Polski oraz numizmatyki. Publikacja została stworzona z myślą o kolekcjonerach nietypowych okazów.

Skarbnica Narodowa ma w swojej ofercie wiele ciekawych monet i interesujących medali okolicznościowych. Do każdego numizmatu dołączony jest Certyfikat Autentyczności. Warto odwiedzić stronę Skarbnicy Narodowej i skorzystać z oferty polskiego dystrybutora.

Poprzedni artykułIdąc za postępem, czyli nauka języków obcych
Następny artykułCzy warto wybrać się na wizytę u okulisty w salonie optycznym?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj