LEASING SAMOCHODOWY DLA FIRM

Jesteś doświadczonym a może dopiero rozpoczynającym swoją karierę przedsiębiorcom? Planujesz zakup nowego bądź używanego pojazdu? Leasing będzie strzałem w dziesiątkę!

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że leasing dla firm jest najlepszą decyzją. Wynajmujesz niejako pojazd od firmy leasingowej. Spłacasz comiesięczną ratę. Po zakończeniu umowy, możesz wykupić auto za symboliczną złotówkę, albo… zainteresować się nowszym, bardziej dopasowanym do twoich potrzeb samochodem. Leasing w żaden sposób cię nie ogranicza. Najważniejsze jest, aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę, która pomoże ci rozwinąć twoją firmę.

Oferty leasingu samochodów – gdzie szukać?

W sieci istnieje wiele stron, na których możemy znaleźć bardziej lub mniej ciekawe rozwiązania. Z każdej strony kuszą nas zgrabnie opracowanymi hasłami, kolorowymi banerami i atrakcyjnymi reklamami. Często musimy włożyć nie lada wysiłek, aby oddzielić czcze obietnice od konkretów. Na stronie cls.pl znajdziemy oferty dla każdego. Jasno określone warunki, pomoc specjalistów i wieloletnie doświadczenie – to zdecydowanie cechy, które działają na korzyść CLS.

Dopiero rozpoczynasz swoją działalność? Myślisz, że leasing nie jest dla ciebie. Na cls.pl znajdziesz oferty dla młodych, rozpoczynających swoją przygodę firm. Bez konieczności przedkładania masy dokumentów. CLS stosuje uproszczone formalności. Po zakończeniu umowy leasingowej będziesz chciał pozbyć się pojazdu i zainteresować się kolejnym, nowszym? Nie ma problemu. Firma zajmie się wszystkim. A może uznasz, że chcesz wykupić samochód? To ty zadecydujesz za jaką kwotę dokonasz wykupu auta. Od 1% do 40% – podejmij decyzję sam.

Zastanawiasz się z jakimi kosztami miesięcznie będzie wiązała się umowa leasingowa? Na cls.pl dostępny jest prosty w obsłudze i bezpłatny kalkulator leasingowy (https://cls.pl/kalkulator/), który pomoże ci podjąć decyzję. Zaznacz kategorię finansowanego przedmiotu. Następnie określ cenę pojazdu. W dalszej kolejności, zastanów przez jaki okres zamierzasz spłacać raty leasingowe, określ wkład własny (procentowo) oraz ewentualny wykup. Wyniki uzyskasz od razu po wprowadzeniu danych. Bez oczekiwań, bez opłat – wszystko czarno na białym. Kalkulator leasingowy może okazać się niezbędnym narzędziem do podjęcia decyzji o leasingu konkretnego pojazdu.

Poprzedni artykułW jaki sposób dopasować zabawkę do wieku dziecka?
Następny artykułSukienka na wiosenne przyjęcie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj