Hex Druk. Rollupy, czyli nowoczesne i wytrzymałe materiały reklamowe

Rollupy są nowoczesną formą reklamy wielkoformatowej. Najczęściej wykorzystuje się je na spotkaniach biznesowych, szkoleniach, imprezach firmowych, konferencjach czy targach. Czasem nazywa się je stojakami reklamowymi. Ich największą zaletą jest to, że dzięki swojej formie mogą być rozstawione wszędzie, także w plenerze.

Hex Druk. Jaki rozmiar rollupu wybrać?

Wybór odpowiedniego rozmiaru rollupu zależy od charakteru wydarzenia oraz prezentowanych treści. Podczas wyboru odpowiedniej szerokości przede wszystkim warto przeanalizować jak zaprojektowane materiały będą się komponowały z wybranym formatem. Ważny jest również charakter przestrzeni, w której będą prezentowane materiały. W plenerze i w dużych przestrzeniach lepiej sprawdzą się większe formaty, natomiast w niewielkich te mniejsze. Jeśli mamy do zaprezentowania dużo materiału i chcemy, aby był czytelny, to również powinniśmy wybrać większy format. Warto sprawdzić jakie formaty oferuje wybrana przez nas drukarnia. Najprościej zrobić to wpisując nazwę drukarni i przykładowy format (Hex Druk rollup 85×200).

Istotna rola wytrzymałości materiałów wielokrotnego użytku

Rollupy są materiałami, które często wykorzystuje się wielokrotnie, w rozmaitych warunkach. Polecany jest wydruk rollupów na materiale Blockout. To półmatowa, gładka poliestrowa tkanina blokująca światło. Dzięki specjalnej czarnej przekładce, która jest ukryta w środku materiału rollup może być eksponowany na tle źródła światła. Cechuje się wytrzymałością, trwałością oraz bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów. Rollupy można drukować w technice ekosolwentowej, która jest rozwinięciem techniki solwentowej. Wykorzystanie tej techniki zwiększa jakość wydruków, jest przyjazne środowisku oraz bezpieczne dla ludzi. W zestawie z wydrukiem można zamówić kasetę. Istnieją różne rodzaje kaset, np. Kaseta Standard, Kaseta roll-up Premium oraz Kaseta roll-up Exclusive. Warto zwrócić uwagę czy kasety są dostarczane razem z torbami transportowymi. Oczywiście, można zamówić wydruki bez kasety i umieścić je w kasecie, którą już się posiada. Ważne, aby kaseta była wykonana z solidnego materiału.

Nie musisz wychodzić z domu

Rozwój drukarni internetowych daje możliwość zamówienia dowolnych materiałów drukowanych bez potrzeby wychodzenia z domu. Hex Druk jest nowoczesną drukarnią internetową. Za pomocą wygodnego formularza znajdującego się na stronie internetowej drukarni każdy może dokonać wyceny online. To ułatwia proces realizacji zamówienia oraz wybór odpowiednich parametrów oraz umożliwia sprawne stworzenie kosztorysu. Drukarnia oferuje dostawę na terenie całej Polski. Materiały są zabezpieczone za pomocą folii oraz kartonu. To minimalizuje ryzyko uszkodzenia ich w transporcie. To wygodne, bowiem niezależnie od miejsce zamieszkania, każdy może skorzystać z usług drukarni, a gotowe materiały odebrać w dogodnym dla siebie miejscu.

Poprzedni artykułW chłodne dni ciągnie Cię do słodyczy? Postaw na zdrowe desery!
Następny artykułKatalogi reklamowe – zaprezentuj swoją firmę w pełni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj