Bilety w Łodzi kupisz także przez smartfona!

Bilety w Łodzi kupisz także przez smartfona!

Kupowanie biletów MPK w Łodzi nie musi być trudne – teraz można zrobić to również na swoim smartfonie! Coraz więcej polskich miast decyduje się na wprowadzenie usługi płatności mobilnej za bilety komunikacji miejskiej. Teraz do tego grona dołączyła także Łódź. W jaki sposób możemy kupić bilety na tramwaj lub autobus w Łodzi ze swojego smartfona?

Bilet na telefonie – szybko i komfortowo!

Kupowanie biletów przez telefon ma wiele zalet. Nie musimy w tym przypadku czekać w kolejce do kiosku czy biletomatu, nie musimy mieć odliczonej kwoty na zakup biletu u kierowcy – bilety można kupić od razu po wejściu do pojazdu przez parę kliknięć w aplikacji.

Jeśli chodzi o bilety tramwajowe oraz bilety autobusowe Łódź także oferuje obecnie usługę zakupu biletów mobilnie. Jak to zrobić?

Bilety mobilne w Łodzi – jak je kupić?

Jeśli chcemy kupować mobilne bilety Łódź pozwala na dokonanie transakcji w aplikacji mPay. To jedna z najpopularniejszych aplikacji, która pozwala na dokonanie zakupu biletów komunikacji publicznej w wielu miastach w całym kraju.

Pierwszym krokiem, aby dokonać zakupu biletów przez smartfona, jest pobranie aplikacji mobilnej. Aplikacja mPay jest dostępna na wszystkie systemy operacyjne – Android, Apple iOS oraz na Windows Phone. Po pobraniu aplikacji instalujemy ją na telefonie i tworzymy własne konto.

Przy konfiguracji konta użytkownika zostaniemy poproszeni o wybór preferowanej formy płatności. W mPay za bilety Łódź MPK oraz w innych miastach w Polsce możemy płacić kartą płatniczą albo z użyciem elektronicznej portmonetki – wcześniej musimy doładować ją przelewem.

Po wejściu do pojazdu wybieramy rodzaj biletu w aplikacji – możemy także skorzystać z przysługujących nam ulg. Potem płacimy wybraną metodą, potwierdzając transakcję swoim kodem PIN w aplikacji. Bilet zapisuje się na naszym koncie, a w razie kontroli wystarczy go tylko pokazać.

Zatem kupowanie biletów w Łodzi nie musi być problemem – teraz można zrobić to również za pomocą prostych w obsłudze aplikacji mobilnych!

Poprzedni artykułMasz miejsca parkingowe? Zleć zarządzanie parkingiem ekspertom!
Następny artykułNajpiękniejsze dziewczęce pantofelki komunijne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj