Maskotki odblaskowe – odblask, o którym Twoje dziecko nie zapomni!

Najmłodsi mają inny gust niż dorośli. Gadżety odblaskowe dla dzieci muszą więc być zaprojektowane specjalnie z myślą o nich. Jeśli szukasz odblasków, które można przymocować do szkolnego plecaka lub torby, świetnie trafiłeś! Czy słyszałeś o odblaskach w formie kolorowych, zabawnych maskotek? Przekonaj się, dlaczego warto postawić na takie breloczki dla dzieci!

Maskotki odblaskowe – co to?

Takie gadżety to barwne zwierzaki-pluszaki. Wyróżnia je tworzywo, z jakiego je wykonano – certyfikowany, odblaskowy materiał, świetnie odbijający światło reflektorów samochodowych. Maskotki są zgodne z normą dotyczącą akcesoriów, mających zapewniać widzialność (CE EN 13356). Mocuje się je za pomocą karabińczyka lub metalowego pierścienia. Raz przypięta zawieszka odblaskowa skutecznie chroni młodego uczestnika ruchu drogowego. Dzięki niej jest on z daleka widoczny dla kierujących pojazdami. Takie odblaski dla dzieci są na tyle zróżnicowane, że każdy znajdzie tu swoją ulubioną maskotkę.

Odblaski dla dzieci – dlaczego są ważne?

Noszenie odblaskowych elementów to nie kwestia gustu. To istotny, obowiązkowy dla zapewnienia bezpieczeństwa po zmroku element. Atrakcyjność gadżetów odblaskowych dla dzieci sprawia natomiast, że najmłodsi chętnie noszą je przy swoich tornistrach i torbach – podkreśla ekspert z Odblaski24.com.pl.

Nic dodać, nic ująć. Dziecko, ubrane do szkoły w stonowane kolory, po zapadnięciu ciemności jest słabo widoczne z większej odległości. W semestrze zimowym dzieci wracają do domu po ciemku – niejednokrotnie wąskim poboczem. Nieraz przechodzą przez ruchliwe arterie. Dlatego tak ważne jest zatroszczenie się o ich bezpieczeństwo poprzez wyposażenie ich w breloczki odblaskowe lub inne gadżety. Co jeszcze się tu sprawdzi?

Nie tylko maskotki odblaskowe – inne odblaskowe gadżety dla dzieci

Nawet niewielkiego pluszaka nie do wszystkiego da się przyczepić… Za to niemal wszędzie można przykleić odblaskową naklejkę. Naklejki z certyfikowanej lub standardowej folii są odporne na wilgoć i blaknięcie.

Przedstawicielom przedszkoli, szkół i innych placówek edukacyjnych zaproponować można natomiast kamizelki odblaskowe dla dzieci. Dostępne w kilku kolorach i w różnych rozmiarach, z opcją nadruku, przydadzą się na wycieczkach szkolnych lub po prostu w drodze do domu – po zakończonych lekcjach. W ofertach sklepów znaleźć można także chusty odblaskowe i inne, ciekawe gadżety.

Chcesz mieć pewność, że każdy kierowca zauważy dziecko już z daleka? Kamizelka, większy breloczek lub inny element odblaskowy pomoże w tym! Nie zwlekaj, zadbaj o bezpieczeństwo Twoich pociech lub młodych podopiecznych!

Poprzedni artykułOcena bezpieczeństwa maszyn a ryzyko w miejscu pracy
Następny artykułKoszty microbladingu i zadowolenie klientów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj