Ekologiczne kosmetyki w zabiegach SPA

Produkty firmy L’Occitane wpisują się w ekologiczną wizję hotelu Uroczysko 7 Stawów. Do ich produkcji wykorzystywane są naturalne składniki, a opakowania wykonywane są z materiałów recyklingowych.

Ekologia nie jest chwilowym trendem. Jej zakres jest o wiele większy niż moglibyśmy przypuszczać. Dotyczy ona nie tylko segregacji śmieci, ale również używanych produktów. Coraz więcej firm kosmetycznych tworzy swoje produkty z myślą o środowisku. Wykorzystują naturalne składniki, a opakowania pozyskują z recyklingu. Ośrodki korzystające z usług takich marek, zyskują wiele w oczach klientów. Hotel Uroczysko 7 Stawów jest przykładem hotelu SPA, który wybiera najlepsze ekologiczne produkty. Ponadto troszczy się o otoczenie wokół siebie.

Specyfika hotelu

Strefa SPA w hotelu Uroczysko 7 Stawów znajduje się we wnętrzach zabytkowego zamku. Jego pierwotna bryła powstała w XVI wieku. Hotel otoczony jest zadbanymi terenami zielonymi, które objęte są programem Natura 2000. Dzięki temu określone gatunki fauny i flory mają bezpieczne miejsce na rozwój. Na terenie należącym do hotelu ochroną objęte są m.in. nietoperze oraz popielice.

Rewitalizacja obiektu w 2000 roku miała na celu przywrócenie świetności i ducha zamku z XVI wieku. Wszystko odbyło się bez ingerencji w środowisko zamieszkanych tam gatunków – roślin oraz zwierząt. Hotel do dzisiaj czyni starania, aby naturalne otoczenie miało możliwość prawidłowego rozwoju. Uroczysko 7 Stawów posiada własną oczyszczalnię biologiczną, warzywnik oraz herbarium. Przebywający w hotelu goście mają możliwość odpoczynku na łonie przyrody.

SPA by L’Occitane

SPA, które znajduje się w hotelu, należy do nielicznych na świecie ośrodków, które dostało certyfikat światowej marki L’Occitane. Daje to możliwość korzystania z kosmetyków najwyższej klasy. Produkty firmy L’Occitane wpisują się w ekologiczną wizję hotelu Uroczysko 7 Stawów. Do ich produkcji wykorzystywane są naturalne składniki, a opakowania wykonywane są z materiałów recyklingowych. L’Occitane dba również o zużycie energii w swoich fabrykach i minimalizuje emisję CO2. Dzięki temu mamy pewność, że nasz pobyt w SPA jest dobry i przyjazny dla środowiska. Ponadto ekskluzywne marki kosmetyków działają pozytywnie na naszą cerę, dając jej ukojenie.

Warto wybierać marki oraz miejsca, które służą nie tylko nam, ale również środowisku. SPA w hotelu Uroczysko 7 Stawów, dzięki swoje misji eko, wypełnia te założenia. Dobrze wybrać ośrodek, który pozwoli nam na odcięcie się od miejskiego zgiełku i umożliwi odnowę i kontemplację w pobliżu natury. Obcowanie z przyrodą pomoże w walce ze stresem i uwolni umysł od negatywnych myśli. Regularny odpoczynek daje możliwość regenerację oraz energii potrzebnej do realizacji życiowych planów.

Poprzedni artykułGdzie znaleźć dobrego ślusarza w Łodzi?
Następny artykułPomnażanie pieniędzy w funduszach inwestycyjnych – dla kogo?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj