Poznaj produkty Radox Radiators

RADOX jest polską firmą z branży inżynierii sanitarnej, działającą od 1993 roku, w którym to rozpoczęła produkcję grzejników łazienkowych. Po niespełna dekadzie, firma RADOX rozszerzyła wachlarz oferowanych pod własną marką – Radox Radiators – produktów o grzejniki dekoracyjne pokojowe. Od 2002 roku wprowadza do swojej oferty modele cechujące się ekskluzywnym wzornictwem, przy sukcesywnym podnoszeniu jakości produktów. Ćwierćwiecze rzetelnej działalności w zakresie inżynierii sanitarnej skupione było w dużej mierze na ciągłym doskonaleniu oraz wdrażaniu innowacyjnych technologii produkcji, np. wykorzystaniu niewidocznego spawania laserowego. Zgromadzone przez ten czas doświadczenia pozwalają na oferowanie nowoczesnego wzornictwa, form i zdobień, przy zachowaniu wykończeń na najwyższym poziomie poręczanego dziesięcioletnią gwarancją na stanowiące ofertę firmy grzejniki elektryczne, wodne i wodno-elektryczne!

Grzejniki łazienkowe

Podstawową funkcją grzejnika zawsze będzie ogrzanie pomieszczenia. W przypadku łazienki, ma on jednak często dodatkowe zastosowania, np. suszenie ręczników i podgrzewanie szlafroków. Mając na uwadze, iż z produkcją grzejników łazienkowych wiązał się początek firmy RADOX, oczekiwać możemy, iż oferowane przez firmę modele spełnią zarówno funkcje dekoracyjne, jak i użytkowe. Aby jednak wybrać model idealnie dopasowany do konkretnej łazienki, musimy sprecyzować nasze potrzeby.

Większość grzejników łazienkowych ma tradycyjną już budowę drabinkową – składają się z pionowych kolektorów, połączonych poziomymi rurkami. Radox Radiators oferuje ten klasyczny typ, proponując drabinkowe grzejniki miedziane w różnych stylach i wariacjach. Klasyczną koncepcją są modele takie jak np. Minimal (o surowej formie) lub Upper Q (prestiżowe wykończenie), w kontrze do których stoi przełamanie standardu formy i wykonanie jej w formie jednolitej serpentyny (modele: Serpentine, River, Lotus) albo drabinki naprzemiennej (grzejnik Eos).
W ofercie Radox Radiators znajdziemy również designerskie grzejniki łazienkowe pionowe (np. model Fan); wariacje mebli grzewczych (grzejników półkowych, jak np. Shelf, Smart, Circle); modele o wyraźnie dekoracyjnym przeznaczeniu (Broc, Twist|).
Podkreślić należy, iż dostosowaniu do wymogów eksploatacji w pomieszczeniach wilgotnych podlega nie tylko konstrukcja i powłoka grzejników, ale cały osprzęt montażowy instalacji.

Grzejniki pokojowe

Marka Radox Radiators z łatwością pozwoli na dopasowanie grzejnika do stylu wnętrza. Jeśli chcemy, możemy wybrać grzejnik wykończony dekoracyjną grafiką, pozwalającą na niezauważone wpisanie go w projekt pomieszczenia. Zdecydowana większość oferty, przemyślaną linią i starannym wykończeniem wpisze się w pomieszczenie, uzupełniając jego starannie planowany charakter dekoracyjnym grzejnikiem.
Wszystkie grzejniki firmy Radox mogą zostać wykończone w jednym z kilku wariantów. W zależności od modelu, możemy wybierać z podstawowej palety kolorów, barw specjalnych i luksusowych, a nawet z mniej typowych cyzelunków miedzią antyczną, betonem trawionym, chromem, inoxem polerowanym lub szlifowanym.

Akcesoria

W ofercie Radox Radiators znajdują się również różnego rodzaju zawory manualne i termostatyczne, zestawy maskujące, grzałki elektryczne – czyli osprzęt instalacyjny. Uzupełnieniem oferty łazienkowej są dopasowane do grzejników relingi.

Poprzedni artykułSprawne zarządzanie relacjami z klientami – dlaczego jest takie ważne?
Następny artykułPożyczki pozabankowe dla zadłużonych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj