OptiMES i monitoring maszyn

OptiMES to program do zarządzania produkcją, który dotrzymuje kroku rozwojowi najnowszych technologii oraz wzrastającym potrzebom polskich przedsiębiorców. Stąd też kolejny moduł dodający funkcjonalności systemowi MES od bydgoskiego zespołu Syneo.pl.

Dlaczego monitoring maszyn cnc? Ponieważ to od obserwacji pracy poszczególnych elementów parku maszynowego zaczyna się praca nad poprawą wydajności fabryki. Nowość służąca do monitorowania maszyn dostępna jest w formie wygodnej i nowoczesnej aplikacji. Pracuje na dowolnym urządzeniu, dlatego szczególnie dobrze wpisuje się we współczesne standardy pracy mobilnych użytkowników.

Jakich danych spodziewać się dzięki systemowi OptiMES i funkcji monitoring maszyn?

  • Bieżące informacje o stanie maszyn w czasie rzeczywistym. Co dokładnie – praca czy bezczynność, aktualnie przetwarzany plik i używane narzędzie, prędkość, czas rozpoczęcia pracy, a nawet aktualny rozkaz G-code.
  • Analityka i regularne raporty. Przydatne, by lepiej zarządzać produkcją, konkretnie dotyczące m.in. wydajności maszyn, czasu pracy i bezczynności.
  • Archiwum operacji historycznych. Niezawodna baza wszystkich prac przesłanych z maszyn na serwer. I bezcenny dostęp do informacji w dowolnej chwili.
  • Płynny nadzór nad zamówieniami. Zawsze wiadomo, które jest w realizacji, na jakim etapie i ile czasu maszyny nad nim pracują lub pracowały.

Powyższe przykłady danych pozyskiwanych i przetwarzanych przez system do monitorowania produkcji zabezpieczają ocenienie wydajności pracy maszyn, a także wskazanie elementów do poprawy. Ostatecznym celem tych działań ma być optymalizacja produkcji, przekładająca się na wzrost korzyści dla fabryki.

System MES i monitorowanie produkcji

Te dwa elementy powinny być nierozłącznym mechanizmem pracy każdego polskiego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Umożliwiają pracę przynoszącą większe zyski i lepszej jakości produkty.

Zachęcamy do zainteresowania się tematem optymalizacji produkcji i wdrożenia rozwiązania typu system MES we własnej firmie. Celem pokazania jakości i możliwości naszych produktów do zarządzania produkcją udostępniamy wersje testowe. Przez okres czternastu dni za darmo i niezobowiązująco przekonasz się, jak wiele dobrego do organizacji produkcji wniesie OptiMES i jego moduły.

W trakcie darmowego testu oraz po nawiązaniu długofalowej współpracy specjaliści z Syneo.pl będą stanowili zaplecze doradcze, techniczne i serwisowe, którego jakość już teraz można poznać za pośrednictwem kontaktu pod numerem telefonu 517 827 436 lub pod mailem biuro@syneo.pl. Zapraszamy!

Poprzedni artykułCzy pożyczanie pieniędzy przez internet jest bezpieczne?
Następny artykułGdzie masz największy wybór damskiej odzieży sportowej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj