5 pomysłów na ciekawy i niedrogi prezent ślubny

Okres wakacyjny to czas ślubów i wesel. Dlatego też wielu z nas przeszukuje stacjonarne butiki, centra handlowe oraz internet w poszukiwaniu prezentów dla Pary Młodej, które będą oryginalne, wyjątkowe i niedrogie. Poniżej przedstawiamy 5 pomysłów na ciekawy i niedrogi prezent ślubny.

1. Kartki ślubne
Kartki ślubne to „must have” każdej uroczystości ślubnej. To w niej znajdują się bowiem szczerze życzenia dla młodych od zaproszonych gości. Kartki ślubne można kupić zarówno w sklepach papierniczych, w butikach z prezentami lub zamówić kartki pod indywidualne zamówienia klienta. Bardzo modne obecnie są kartki o niestandardowych rozmiarach i kształtach. Można znaleźć również kartki ślubne w formacie 3D przypominające rozkładaną kostkę. Taka kartka zawiera datę ślubu, życzenia, małą kopertę na prezent w postaci gotówki oraz oryginalne motta związane z weselem, a na środku jej znajduje się figurka gołębi lub samych młodych. To bardzo oryginalny i modny gadżet, który można dać parze młodej, a ta na pewno będzie zachwycona.

Polecamy kartki ślubne w Kuferart

2. Personalizowany alkohol
Wina coraz chętniej zastępują kwiaty na ślubach. Obdarowujemy nimi parę młodą, gdyż ta w zaproszeniu sama informuje nas, że taki prezent chciałaby dostać. Ponadto, dobre wino to bardzo praktyczny prezent. Młodzi już po ślubie wspominając wesele, mogą sobie wypić trunek, którym zostali obdarowani. Dodatkowo, taki prezent można „spersonalizować”. Na przodzie umieszczamy wówczas życzenia od gości, szczególną dedykację dla pary młodej lub zdjęcie młodych. Dobre wino to wydatek rzędu 30 – 60 zł.

3. Spełnij marzenia młodych
Znasz dobrze nowożeńców? Wiesz, że marzą o przejażdżce na torze wyścigowym, kolacji u znanego kucharza a może masażu w profesjonalnym SPA? Taki prezent w postaci karnetu na określoną usługę jest niezwykle trafionym prezentem dla młodych. To nie tylko gest świadczący o tym, iż bardzo dobrze znany marzenia naszych bliskich ale i zorganizowaliśmy im „chwilę dla siebie”. Taki prezent w postaci karnetu na oryginalną usługę znajdziemy na stoiskach oferujących wyjątkowy prezenty w dużych centrach handlowych oraz w internecie.

4. Personalizowane gadżety
Kubki z napisem „Mr & Mrs”, pościel personalizowana, poduszki ze zdjęciem pary młodej czy leżaki z mottem, które przypomina nam bliskie osoby to idealny prezent dla Pary Młodej. Taki gadżet może okazać się niezwykle praktyczny i funkcjonalny. Dodatkowo, będzie przypominał młodym o wyjątkowym wydarzeniu oraz o osobach od których je dostali.

5. Prezenty „hand made”
Panna młoda uwielbia biżuterię? A może nowożeńcy kochają obrazy? Ślub bliskich nam osób to wręcz idealny moment, by obdarować ich prezentem stworzonym własnoręcznie. Jeśli mamy zdolności artystyczne – może jakiś obraz, karykatura czy inne stworzone przez nas dzieło własnoręcznie będzie strzałem w dziesiątkę? Dobrym rozwiązaniem są również albumy, w których zgromadzimy zdjęcia młodych z wcześniejszych lat i podarujemy je jako „album wspomnień”. To niezwykle piękny gest ze strony gościa. Taki prezent na pewno docenią młodzi.

Poprzedni artykułRODO w firmie, czyli jak dbać o bezpieczeństwo danych osobowych
Następny artykułLatarka w góry i do warsztatu – Olight S2 Baton

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj