Gazetki promocyjne – gdzie ich szukać?

Gazetki promocyjne - gdzie ich szukać?

W dzisiejszych czasach wiele sklepów oferuje możliwość zapoznania się z ofertą asortymentu (nie tylko promocyjną) dzięki specjalnym gazetkom reklamowym. Dzięki zebranej w formie kilkukartkowego katalogu pozycji, z łatwością można rozeznać się w propozycjach kilku sklepów i zaplanować sobie odpowiednio dostosowane do potrzeb zakupy.

Gazetki promocyjne często są dostępne na specjalnych stojakach czy półeczkach umieszczonych w strategicznych punktach sklepu. Miejsca te to przede wszystkim część przy wejściu oraz wyjściu z punktu, jak również przy kasach. W przypadku braku wyłożonych ulotek, warto zapytać obsługę o dostępność. W dobrych supermarketach czy galeriach, są one uzupełniane na bieżąco.

Szczególnie w dużych miastach, super- czy hipermarkety często organizują dodatkowe kampanie reklamowe, dystrybuując gazetki promocyjne do skrzynek pocztowych w blokach czy domach jednorodzinnych. Dzięki temu docierają one bezpośrednio do domu konsumentów. W przypadku większych sieci można nawet na stronie internetowej zgłosić chęć stałego otrzymywania reklam do konkretnej dzielnicy czy osiedla, gdzie jeszcze taka usługa nie dotarła.

Oczywiście największą skarbnicą gazetek promocyjnych jest internet. Na wielu stronach danego sklepu można znaleźć specjalną wersję online. Są również miejsca, gdzie zebrane są reklamy z wielu miejsc. Pozwala to na sprawdzenie ofert w łatwy i szybki sposób. Niektóre proponują nawet porównywarkę cen czy wyszukiwarkę interesujących produktów. Także można wyświetlać strony na ekranie tabletu czy smartphone’u, jak również pobrać specjalną aplikację, która na bieżąco jest aktualizowana o nowości.

Poprzedni artykułZabawki edukacyjne dla dzieci – czy warto?
Następny artykułDomowe sposoby na grypę

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj