Koszty microbladingu i zadowolenie klientów

Microblading to zabieg, który pozwala na osiągnięcie efektów, które utrzymują się przez okres około dwóch lat. Po roku powinno się je nieco poprawić, jednak to i tak nie to samo to wizyta w gabinecie co dwa tygodnie w celu poprawienia henny. Brwi metodą piórkową wyglądają również niezwykle naturalnie, co sprawia, że coraz więcej klientek, coraz chętniej decyduje się poddać takiemu zabiegowi.

Jakie są koszta brwi metodą piórkową?

W zależności od salonu, miasta i dokładnej rozległości samego zabiegu ceny wahają się zwykle w granicach 800-1200 zł. Wiele osób stwierdza, że jest to wysoki koszt, jednak prawda jest taka, że w przeciwnym razie wydajemy sporo, regularnie na hennę lub kosmetyki, jak również tracimy sporo czasu na zabiegi gabinetowe, jak i na malowanie brwi w domu, podczas codziennego makijażu. Brwi metodą piórkową są obecnie jedną z chętniej polecanych metod, z uwagi na fakt, że daje ona bardzo naturalne efekty. Cena brwi permanentnych nie powinna więc nas za bardzo przerażać, biorąc pod uwagę częstotliwość wykonywania zabiegu.

Czy do zabiegu trzeba się przygotować?

Podstawowym elementem przygotowawczym powinno być spotkanie ze specjalistom, który ma wykonać makijaż permanentny brwi. Jego zadaniem jest ocenienie stanu naszej skóry, jak i samych brwi, sprawdzenie czy nie występują żadne przeciwwskazania do zabiegu. Dopiero mając taką pewność możemy umówić się na zabieg. Wszelkie zalecenia przed zabiegiem powinny zostać nam również podane w czasie tego spotkania. Przykładowo zaleca się wykonanie peelingu i naniesienie delikatnego kremu dzień przed zabiegiem, aby pigment mógł zostać lepiej wprowadzony. Cena brwi permanentnych powinna w renomowanym gabinecie obejmować również takie spotkanie.

A po zabiegu

Zalecenia po zabiegu również otrzymamy od specjalisty wykonującego makijaż. Warto jednak wiedzieć, że jest to zabieg w pewnym stopniu inwazyjny, w związku z czym wymaga wygojenia. W pierwszych dniach będzie widoczne zaczerwienienie, a nawet obrzęk, wówczas powinniśmy chronić skórę przed słońcem i wpływem czynników zewnętrznych, gdyż niezwykle łatwo o infekcję. Po około miesiącu umawiamy się na drugie spotkanie, w czasie którego całość zostanie wyrównana i uzupełniona. Po nim uzyskamy już w pełni zadowalający efekt, z którego będziemy cieszyć się w kolejnych latach. Z pewnością więc warto zdecydować się na wykonanie makijażu permanentnego brwi metodą piórkową. Polecamy: https://www.microblading.waw.pl/

Poprzedni artykułMaskotki odblaskowe – odblask, o którym Twoje dziecko nie zapomni!
Następny artykułSmycz erotyczna — jak wybrać to akcesorium?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj